موضوعات

دوستان

آرشیو

ابر برچسب ها

آخرین مطالب ارسالی

پیوند ها

نظر سنجی
مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی چگونه ارزیابی می کنید؟


رسالت انتقال پیام معمار کبیر انقلاب بر دوش زنان است - پنجشنبه 16 بهمن 1393
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: خبرهای ما ...،

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری گلستان در نشست جمعیت بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی با موضوع زن انقلاب اسلامی و هویت بازیافته در سیره نبوی گفت : در زمان انقلاب و بعد از آن رسالت انتقال رهنمودها و بیانات امام خمینی (ره ) توسط زنان جامعه صورت می گیرد.

رسالت انتقال پیام معمار کبیر انقلاب بر دوش زنان است

فائزه عبدللهی در جمع زنان فرهیخته و نخبه بسیجی به مناسبت دهه فجر، اذعان داشت : کسانی که در انقلاب حضور داشتند زمانی می توانند بگویند نقش آفرینی داشتیم که تاثیر گذاری برای همه جوامع بخصوص جامعه زنان داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد : زنان فرهیخته در ایام دهه فجر باید حضور موثر زنان را در دهه های مختلف ارزیابی کنند و در ارتباط با آن تدبیر شود.

وی ادامه داد : زنان چه در عرصه انقلاب و چه در آن زمان که همسرانشان در زندان های رژیم شاهنشاهی بودند ازعهده مسئولیتهای اجتماعی و سرپرستی خانواده به بهترین نحو بر آمدند.

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری گلستان خاطر نشان کرد : زنان تاثیر گذار با مطالعه تاریخ انقلاب رسالت انتقال آن به نسل های بعد را کامل کنند چراکه زن و مرد به پیروی از بنیانگذار انقلاب اسلامی با ایستادگی و فدا کردن جان خود این انقلاب را به پیروزی رساندند.

شایان ذکراست : به همت جامعه بسیج بانوان استان نشست بانوان فرهیخته، شورای قشرو کارگروه زن و خانواده با موضوع زن انقلاب اسلامی و هویت بازیافته در سیره نبوی در اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار گردید.

 


نویسنده : الهه جراره   | چاپ این صفحه   | نظرات|

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic