موضوعات

دوستان

آرشیو

ابر برچسب ها

آخرین مطالب ارسالی

پیوند ها

نظر سنجی
مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی چگونه ارزیابی می کنید؟


ایجاد شک و تردید هدف اصلی شبکه های اجتماعی خارجی است - چهارشنبه 15 بهمن 1393
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: خبرهای ما ...،

روح الله مومنی نسب گفت: شک و تردید افراد، اصلی ترین هدف شبکه های اجتماعی خارجی است.
روح الله مومنی نسب معاون فناوری و اطلاعات مرکز فضای مجازی بسیج کشور

 روح الله مومنی نسب در جمع ابانوان فرهیخته  اداره کل تبلیغا ت اسلامی در گلستان با عنوان چالش های فضای مجازی گفت: اولین هدف شبکه های اجتماعی ایجاد شک وتردید در بین خانواده ها و جامعه است تا آنها را از هم بپاشند.

معاون فناوری و اطلاعات مرکز فضای مجازی بسیج با تاکید بر اینکه باید ما از تکنولوژی استفاده کنیم  نه از محصولات آن افزود:  چیزی که الان مردم به‌عنوان تکنولوژی از آن دارند استفاده می‌کنند محصول تکنولوژیی است نه خود تکنولوژی که تولید کشورهای آمریکا و رژیم صهیونیستی است وهدف آنها هم کسب ریزترین اطلاعات افراد و تخریب فرهنگ کشور ما است.

وی با اشاره به این که تمام محصولات تکنولوژی که وارد کشور ما می‌شود فرهنگ ما را مورد هجوم قرار می دهد اظهار داشت: تمام دستگاه های تلفنی که از خارج وارد بازار می‌شود متاسفانه هیچگونه پیوست فرهنگی برای آن تعریف نشده است.

مومنی نسب تصریح کرد: عدم استفاده صحیح از شبکه های اجتماعی باعث از بین رفتن فرهنگ اسلامی وفروپاشی خانواده ها خواهد شد زیرا در حال حاضرگوشی نزدیکترین شی به انسان شده است و کاملا بر انسانها تلسط پیدا کرده است.

معاون فناوری و اطلاعات مرکز فضای مجازی بسیج بر توجه سیاستهای کلی برنامه پنجم توسعه مبنی بر لزوم وجود پیوست فرهنگی برای هر کالایی که وارد کشور می‌شود، اظهار داشت: مقام معظم رهبری ۴۰دستور در زمینه فضای مجازی صادرکردند ولی تاکنون روی زمین مانده است.

گفتنی است این مراسم در در سالن کنفرانس این اداره کل تبلیغات اسلامی درگرگان برگزارشد.


نویسنده : الهه جراره   | چاپ این صفحه   | نظرات|

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic