موضوعات

دوستان

آرشیو

ابر برچسب ها

آخرین مطالب ارسالی

پیوند ها

نظر سنجی
مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی چگونه ارزیابی می کنید؟


برگزاری گفتمان حجاب و عفاف در اداره بهزیستی آزادشهر - چهارشنبه 12 شهریور 1393
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: عفاف و حجاب،

با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و اداره بهزیستی شهرستان آزادشهر گفتمان حجاب و عفاف در این شهرستان برگزار شد.   

حجت‌الاسلام محسن محمدیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر در جمع پرسنل اداره بهزیستی و مسئولین و مدیران مهدهای کودک شهرستان آزادشهر و مراکز وابسته به اداره بهزیستی این شهرستان گفت: خالق بشر که بر تمامی اسرار و رموز آفرینش، عالم آگاه است، زیبایی، امنیت، رشد و تعالی انسان ها به خصوص زن را در عفاف و حجاب دانسته است.
حجت‌الاسلام محمدیان در ادامه ضمن اشاره به سختی های کار در اداره بهزیستی تصریح کرد: آیات نورانی قرآن کریم ضرورت این حکم الهی را به نحو مطلوب تبیین کرده است، مسأله حجاب که یک دستور دینی است از مسائل مهم جامعه ما می باشد؛ و با بسیاری از مسائل پیوند خورده و دارای ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی است.
محمدیان خاطر نشان کرد: جحاب مخصوص انقلابیون وبعد از انقلاب اسلامی ایران نیست بلکه ایرانیان از قدیم الایام حجاب و چادر را مورد استفاده قرار می داده اند و نشانگر این موضوع هم تابلوها و سنگ نوشته های تخت جمشید است که همگی با پوشش کامل بوده اند.

محمدیان ضمن اشاره به وظایف زنان درجامعه گفت:حجاب برای زن هماننددیواری است که دورگلی می چینندتاهرکس آن گل رابونکند وحجاب افتخاریک مسلمان وعفاف سلاح یک زن مؤمنه می باشدکه برای دفاع ازخود دربرابرمشکلات بکارمی برد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر ضمن اشاره به آثار مخرب و تهدید کننده شبکه های ماهواره گفت: بیشتر شبکه های ماهواره ای از سوی بیگانگان و امریکا و اسرائیل برسر کار آمده اندو هدفشان به چالش کشیدن بنیان خانواده و از بین بردن قداست و حرمت خانواده اسلامی است.

محمدیان حجاب را لازمه یک جامعه اسلامی دانست و گفت: همه انسانها به دنبال پرورش یک نسل پاک و جامعه متعالی هستند که لازمه این امر حجاب و از آن مهمتر عفاف و غیرت است.

گفتنی است؛ این گفتمان در تاریخ ۱۰ شهریور ۹۳ در اداره بهزیستی شهرستان آزادشهر برگزارشد.


نویسنده : الهه جراره   | چاپ این صفحه   | نظرات|

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات