موضوعات

دوستان

آرشیو

ابر برچسب ها

آخرین مطالب ارسالی

پیوند ها

نظر سنجی
مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی چگونه ارزیابی می کنید؟


برگزاری نشست زنان فرهیخته و تاثیر گزار شهرستان آزادشهر - یکشنبه 14 اردیبهشت 1393
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: خبرهای ما ...،

نشست زنان فرهیخته و تاثیر گزار شهرستان آزادشهر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد. 

حجت‌الاسلام محسن محمدیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آزادشهر با اشاره به نقش حساس و مهم بانوان در تربیت دینی جامعه در طول تاریخ و مقاطع مختلف گفت: باید توجه داشته باشیم که دین مبین اسلام نقش حیات بخشی بر گردن بانوان دارد و با تکریم ایشان هویتی تازه و ارزشمند به ایشان بخشیده است.

وی افزود: بنا به گفته یکی از اندیشمندان مادری که گهواره کودکی را تکان می دهد در حال تکان دادن کره زمین است و ایشان می توانند مسیر تاریخ را تغییر بدهند همانطور که در پیروزی انقلاب اسلامی نیز مسیر تاریخ کشور به سوی حکومت اسلامی گشوده شد و نقش بانوان در آن بسیار بسزا بود.

محمدیان در ادامه تصریجح کرد: اگر این قشر اصلاح بشود جامعه بشری اصلاح می‌شود چون خودشان هم مصلح هستند و در خانواده بسیار تأثیرگذارند. همچنین با توجه به استقبال این قشر از برنامه های دینی و فرهنگی به‌ویژه اعتکاف، آموزشهای قرآنی، ادامه تحصیل و. ..نباید از این قشر عظیم غفلت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: همچنانکه به فکر استفاده از نخبگان و افراد خلاق در این کانون هستیم باید نخبه پروری را هم از یاد نبریم و این کار را از همان دوره های راهنمایی و دبیرستان با شناسایی دانش آموزان مستعد و دارای طرح و فکر خلاقانه آغاز کرده با تربیت مناسب به پیکره جامعه تزریق کنیم که در بهبود عملکردهای مدیریتی بسیار کارساز خواهد بود.

در ادامه جلسه چند تن از این بانوان فرهیخته در مورد نقش مهم زنان در فرهنگ سازی دینی و پیش برد اهداف مهم اسلام در جامعه به ارائه مطالبی پرداختند.

گفتنی است؛ این نشست در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۹۳ در سالن اجنماعات فرمانداری آزادشهر برگزار شد.


نویسنده : الهه جراره   | چاپ این صفحه   | نظرات|

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic