موضوعات

دوستان

آرشیو

ابر برچسب ها

آخرین مطالب ارسالی

پیوند ها

نظر سنجی
مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی چگونه ارزیابی می کنید؟


تربیت فرزندان موفق در جامعه، مرهون داشتن مادرانی نمونه است - دوشنبه 8 اردیبهشت 1393
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: خبرهای ما ...،

حجت‌الاسلام محمد صالح منصوری در دیدار بانوان فرهیخته و فعال عرصه فرهنگ دینی بندرترکمن با وی گفت: تربیت فرزندان موفق در جامعه، مرهون داشتن مادرانی نمونه است.   

در این دیدار که به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام مادر و هفته زن برگزار شد، حجت‌الاسلام محمد صالح منصوری، امام جمعه بندرترکمن در این دیدار ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه و هفته زن با خیر مقدم گویی به فرماندار جدید و بانوان حاضر در مراسم با توجه به جایگاه زن در قرآن و روایات گفت: خداوند منان برای همه ما زنان و مردان الگوهایی همچون حضرت آسیه، حضرت مریم و حضرت زهرا و. . قرار داد.

وی با اشاره به سوره مبارکه اسراء و ضمن پرداختن به جایگاه رفیع مادران افزود: مقام مادر بالاتر از مقام پدر است و کارگردان، مدیر و باغبان خانه زن است و هر چقدر آن باغ؛ طراوت، زیبایی و میوه های بهتری داشته باشد، به باغبان احسنت می‌گویند.

حجت‌الاسلام منصوری با تأکید بر لزوم توجه به حفظ و تقویت بنیان خانواده ها، وجود فرزندان موفق در طول تاریخ را مدیون داشتن مادران خوب دانست و تصریح کرد ک حضرت فاطمه زهرا ( س ) سرآمد زنان عالم است و همه باید از منش و سیره عملی آن حضرت بهره ببرند.

درابتدای این دیدار، حجت‌الاسلام جعفرکوهستانی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن ضمن تبریک ایام گفت: امیدواریم در سال فرهنگی با هماهنگی ها، پشتیبانی ها و برنامه ریزی مناسب، مجموعه فرهنگی شهر یک مجموعه و اتاق فکر برای عملیات و اجرای فعالیت های فرهنگی شهرستان باشد.

مرجان نازقلیچی، فرماندار بندرترکمن نیز ضمن قدردانی از برنامه ریزی این دیدار، هفته زن را فرصت خوبی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری جهت برنامه ریزی مناسب دانست و بر بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان در اجرای برنامه های شهرستان تأکید کرد.

گفتنی است، این دیدار به همت اداره تبلیغات اسلامی دارالوحده بندرترکمن و صبح روز ۲ اردیبهشت ماه سال ۹۳، در دفتر امام جمعه این شهرستان انجام پذیرفت.


نویسنده : الهه جراره   | چاپ این صفحه   | نظرات|

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic