تبلیغات
موضوعات

دوستان

آرشیو

ابر برچسب ها

آخرین مطالب ارسالی

پیوند ها

نظر سنجی
مطالب وب ما را در جهت اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ اصیل اسلامی و قرآنی چگونه ارزیابی می کنید؟


فائزه عبدالهی سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان شد - سه شنبه 2 اردیبهشت 1393
  تعداد بازدید : |طبقه بندی: خبرهای ما ...،

با حكمی از سوی دكتر صادقلو استاندار گلستان " فائزه عبداللهی" به عنوان سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری منصوب شد.طی مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، مدیركل حوزه استاندار و جمعی از مدیران و معاونین ادارات كل استانداری، مراسم معارفه مدیركل دفتر بانوان و خانواده استانداری صورت گرفت.

علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در این آیین طی سخنانی گفت: در طول تاریخ پر فراز و نشیب این كشور ، زنان همواره در تحولات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ... حضور چشمگیری داشته اند و تاریخ گواه این مدعاست.وی یادآور شد: از تظاهرات زنان در دفاع از امیركبیر تا جنبش تنباكو و شكستن قلیانها، مبارزه با كشف حجاب رضاشاه و حضور گسترده در راهپیمایی های سال ۵۷ و پس از انقلاب در دوران جنگ تحمیلی و سایر عرصه های نظام جمهوری اسلامی ، زنان شجاع این مرز و بوم چنان نقش پررنگ و تأثیر گذاری داشته اند كه مورد تحسین همگان است.

طهماسبی بیان داشت: در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، جهان استكبار همواره با طرح مسائلی چون حقوق بشر و آزادی زنان در صدد خدشه وارد كردن به جایگاه رفیع بانوان در موفقیتهای نظام اسلامی بوده اما زنان ما با حضور به موقع خود در تمامی صحنه ها مشت محكمی بر دهان استكبار زده و از كیان و ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل دسیسه های دشمن حراست و پاسداری كرده اند.

رئیس كارگروه بانوان و خانواده استان ادامه داد: خانواد ركن ركین جامعه اسلامی است و حضور زن به عنوان مادر و همسر، پررنگ ترین نقش در تربیت فرزندان و آینده داران فردای كشور می باشد.


وی با بیان اینكه زنان وظیفه سنگینی در تربیت فرزندانشان دارند خاطرنشان كرد: هر چقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه تعالی زن و خانواده سرمایه گذاری كند ، این سرمایه ها به گزاف نرفته و تضمینی برای فردای هر چه بهتر كشور خواهد بود.

طهماسبی استفاده از ظرفیتهای بالقوه بانوان را در حوزه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و گردشگری از ضروریات دانست و افزود: مصادف با سالرروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) اولین فرماندار زن را در تاریخ استانهای شمالی، در شهرستان بندر تركمن معارفه كردیم و امیدواریم این حركت آغازی بر حضور هر چه بیشتر بانوان شایسته گلستانی در عرصه های مدیریتی استان باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اظهار داشت: تجربه ثابت كرده كه بانوان در مناصب مدیریتی دارای كمترین حاشیه بوده اند و مسئولیت خود را با ظرافتی خاص به نحو احسن انجام می دهند.

وی در پایان ضمن تقدیر از زحمات دكتر مهری مهدوی مدیركل پیشین دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برای خانم عبداللهی در این سمت آرزوی موفقیت كرد.

نویسنده : الهه جراره   | چاپ این صفحه   | نظرات|